Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatná účetní: bonusy, dovolená navíc, možnost HO #Fvj1R

referenční číslo: 6644b1d917e55f340aad1564 | aktuálnost: 01.06.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáme zkušeného a motivovaného účetního, který se rád ponoří do komplexního světa účetnictví naší renomované stavební společnosti. Jsme firma s dlouholetou tradicí a zodpovědně se věnujeme realizaci stavebních projektů po celé České republice. Pokud máte zájem o práci, která nabízí nejen možnost samostatného rozvoje, ale i flexibilní pracovní prostředí, dovolenou nad rámec zákonného minima a další lákavé benefity, neváhejte nás kontaktovat. Staňte se nedílnou součástí našeho týmu a společně budujme úspěšnou budoucnost!
Náplň práce:
- komplexní vedení účetnictví a daňové evidence
- zpracování účetních závěrek a výkazů
- administrativa a reporting
- práce v programu Pohoda

Požadujeme

- praxe ve vedení komplexního účetnictví

Nabízíme

- motivující platové ohodnocení
- bonusy
- možnost HO
- 8 dní placeného volna navíc
- sickdays
- zázemí české firmy
- vzdělávací kurzy, školení
- příspěvky na volnočasové aktivity
- profesní a osobní růst
- mobilní telefon, notebook
- občerstvení na pracovišti
- možnost studijního volna
- firemní akce
- dog-friendly office
- slevy na firemní výrobky/služby

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita