Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Samostatná finanční účetní

referenční číslo: 54445 | aktuálnost: 23.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Menší automotive závod se sídlem v Kolíně, který vyrábí pro koncern VW, hledá do týmu zkušeného/zkušenou finanční účetní.
Kompletní zpracování finančního účetnictví (mimo mezd) Kontrola všech příchozích faktur Fakturace zákazníkům, dodavatelům Provádění všech základních účetních pohybů Kontrola firemních platebních karet, kontrola drobné hotovosti Dokumentace a uchování veškerých informací/vkládání dat do systému Komunikace s externími společnostmi, které nám pomáhají s administrativními/účetními záležitostmi Další administrativní/účetní/finanční akce požadované oddělením administrativy ve správním středisku nebo vedením závodu Zlepšování procesů

Požadujeme

Prokazatelné zkušenosti na pozici samostatné finanční účetní Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou Angličtina na středně pokročilé úrovni (pravidelná komunikace) Výhodou je zkušenost účetního systému SAP

Nabízíme

Zázemí nadnárodní společnosti  Nadstandardní finanční ohodnocení + pravidelné navýšení mezd Stravenky v hodnotě 95,- plně dotované  Nástup možný ihned  Výborná dostupnost, centrum Kolína
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví