Typ nabídky

Minimální mzda

Sales Support / Asistent(ka) obchodního týmu

referenční číslo: 45533 | aktuálnost: 13.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš skvělý klient, úspěšný výrobce elektronických součástek a komponentů, hledá Asistenta/Asistentku pro svůj malý obchodní tým. Obchodní tým tvoří 3 pánové (gentlemani :-)), kteří pracují ve firmě spoustu let a hledají šikovnou a zodpovědnou osobu, která by jim pomohla s administrativou. Takže pokud hledáte práci v administrativě, je Vám blízký obchod a chcete aktivně využívat angličtinu (společnost je mezinárodní, čeká Vás spolupráce se zahraničními pobočkami), pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.
Administrativní podpora českého obchodního týmu Příprava cenových nabídek a smluv, archivace dokumentů Komunikace s firemními klienty, poskytování informací Komunikace a spolupráce s kolegy z Budapešti (zde sídlí CEE back office tým) Komunikace se zahraničními pobočkami ohledně zjišťování informací pro klienty (USA, Brazílie, Německo atd.) Práce s interní databází, systémem SAP Příprava týdenních, měsíčních reportů

Požadujeme

Máte relevantní pracovní zkušenosti z oblasti obchodu, administrativy, zákaznického servisu a pod. Výhodou je pokud máte blízko k technice =) Domluvíte se anglicky (kvůli interní komunikaci a spolupráci, reportingu) Ovládáte MS Office na běžné uživatelské úrovni Jste příjemná, komunikativní a zodpovědná osoba

Nabízíme

Stabilní zaměstnání v úspěšné technické společnosti Možnost kariérního růstu (pokud budete chtít, z této pozice se pak můžete přesunout na pozici Obchodníka) HPP, smlouvu na dobu neurčitou, nástup dle Vašich možností Mzdu dle Vašich zkušeností, roční bonus Možnost zaškolení v Budapešti (zde sídlí CEE back office tým a nadřízená českého obchodního týmu) Flexibilní pracovní dobu (pevná část od 9 do 15) Možnost home office Firemní benefity (25 dní dovolené, sick day, příspěvky na stravování atd.) Kancelář na Praze 5
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Ostatní