Typ nabídky

Minimální mzda

Sales manažer elektro 57.-70.000 KČ

referenční číslo: 54788 | aktuálnost: 09.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Do svých řad hledáme zkušeného kolegu, který je obchodník a v komunikaci se zákazníky se cítí jako ryba ve vodě. Čeká Tě zázemí stabilní, mezinárodní firmy. K dispozici budeš mít vše aby šla práce od ruky. Auto i k osobnímu využití je jasná věc. Pakliže máš už zkušenosti ideálně z oblasti prodeje elektra či podobně neváhej se ozvat!
Připoj svoje CV

Náplň práce

  • Péče o stávající zákazníky z oblasti elektro NN/VN
  • Akvizice nových zákazníků v rámci ČR
  • Plnění plánu a reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Soft-skills, komunikace a zkušenost v obchodu
  • komunikativní angličtina
  • Běžná admin úroveň PC
  • ŘP B

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba
  • Auto i k osobním účelům
  • 25 dní dovolené
  • Mobil, notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • A mnoho další benefity
  • Místo výkonu práce: Brno a ČR

Mzda: 57 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika, Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika