Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sales Manager | technické zaměření

referenční číslo: 52512 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám motivovaného obchodníka, který se připojí k našemu týmu v roli Obchodního Manažera. Vaší komoditou bude svařovací technika další technické produkty. Tato pozice představuje jedinečnou příležitost pro rozvoj kariéry v dynamickém prostředí společnosti s dlouholetou tradicí a přátelskou pracovní atmosférou.
Plnění požadavků zadaných vedoucím korporátního obchodu Udržování nadstandardních znalostí o vlastnostech a funkcích přidělených produktů Aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních zákazníků Návštěvy zákazníků v přiděleném regionu, identifikace jejich potřeb a obchodního potenciálu Návrh a prezentace řešení potřeb zákazníků, včetně strojů, vybavení a spotřebního materiálu Poskytování poradenství, podpory a informací pro zákazníky Tvorba cenových nabídek, jejich konzultace a získávání zpětné vazby Komunikace s dodavateli a vyjednávání obchodních podmínek Získávání informací o produktech vybraných dodavatelů a sdílení těchto informací v rámci oddělení Reportování a pravidelné schůzky s dodavateli

Požadujeme

SŠ/VŠ ekonomického nebo technického směru Praxe v obchodní činnosti s technickými komoditami podmínkou Znalost standardů v průmyslovém svařování výhodou Znalost anglického jazyka na úrovni B2 podmínkou pro komunikaci se zahraničními dodavateli Znalost německého jazyka výhodou Pokročilá znalost PC – MS Office ŘP sk. B Schopnost týmové práce, pečlivost Komunikativnost, flexibilita, loajalita Analytické myšlení, obchodní dovednosti, profesionální vystupování

Nabízíme

Práci ve společnosti s dlouholetou tradicí a neformální atmosférou Perspektivní zaměstnání s možností kariérního postupu Flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice Služební auto i k soukromým účelům Možnost profesního i osobního rozvoje Příspěvek na stravování a vitamínové balíčky Účast na teambuildingových akcích Free days a sick days nad rámec zákonné dovolené (celkem +10 dní) Příspěvek na penzijní spoření a přístup k firemní knihovně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup