Typ nabídky

Minimální mzda

Sales manager stavebnictví + auto 65.000 KČ

referenční číslo: 55632 | aktuálnost: 19.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte bohaté zkušenosti na obchodní pozici ve stavebnictví? Orientujete se v dotačních programech i veřejných zakázkách? Hledáte práci na pozici, na které využijete všechny svoje zkušenosti?

Prosperující česká stavební společnost Vám nabízí jedinečnou příležitost na pozici:

SALES MANAGER STAVEBNICTVÍ + AUTO 65.000 KČ

Náplň práce

  • aktivní obchodní činnost ve stavební výrobě
  • sjednávání obchodních kontraktů pro firmu
  • zajišťování objednávek, včetně veřejných zakázek
  • tvorba nabídek
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními

Požadujeme

  • min. SŠ - ideálně stavebního zaměření
  • bohaté zkušenosti ve stavebnictví a v obchodní činnosti
  • znalost zákona o veřejných zakázkách
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk.B
  • samostatnost, spolehlivost, loajalitu a časovou flexibilitu

Nabízíme

  • automobil i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • sickdays
  • motivující finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • provize ze zakázek
  • stabilitu zavedené stavební společnosti
  • přátelské prostředí
  • možnost dalšího rozvoje v oblasti vzdělávání a profesního růstu
  • lokalitu: Brno-město
  • nástup dle domluvy

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Obchod, prodej, nákup