Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sales manager pro východní evropu

referenční číslo: 53788 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro nadnárodní výrobní společnost hledáme Sales managera do Otrokovic.
Občasné výjezdy do zahraničí Rozvoj obchodu se stávajícími zákazníky Analýza trhu a nových obchodních příležitostí v segmentu B2B Spolupráce na záležitostech souvisejících s prodejem (vyjednávání smluv, kalkulace cen, potvrzení objednávek atd.) Zadávání a udržování aktuálních dat v ERP a CRM systému Spolupráce s interními týmy (zákaznické oddělení, logistika, kvalita, nákup, výroba)

Požadujeme

Minimálně 5 let praxe v oblasti prodeje v segmentu výrobci strojů, zařízení, forem, nástrojů atd. VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru Zkušenost s péčí o velké zákazníky vítána Vynikající komunikační, prezentační a prodejní dovednosti Organizační a analytické schopnosti Aktivní komunikace v AJ, znalost dalšího jazyka výhodou Uživatelská znalost Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Teams) Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat Samostatnost, spolehlivost, angažovanost, respekt

Nabízíme

Stabilita, zázemí prosperující nadnárodní společnosti Pružná pracovní doba Motivující mzdové ohodnocení mzdu Stravenky ve výši 120,- Kč na den Služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook 25 dní dovolené Jazykové kurzy na pracovišti Nadstandardní péče o zdraví … a celou řadu dalších benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair, Výroba, průmysl