Typ nabídky

Minimální mzda

Sales manager - firemní auto (55-85.000 KČ)

referenční číslo: 40023 | aktuálnost: 09.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi jako obchodní manažer a zkušenosti z automotive? Jste komunikativní typ, máte obchodního ducha a anglicky se domluvíte lusknutím prstu? Skvělé! Tak mi zašlete svůj životopis, těším se na spolupráci!

Významná společnost hledá novou tvář na pozici:

SALES MANAGER - FIREMNÍ AUTO (55-85.000 KČ)

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • Péče o stávající klienty
  • Aktivní plnění obchodního plánu
  • Vypracovávání cenových nabídek
  • Administrativa a reporting

Požadujeme

  • Zkušenosti na obchodní pozici
  • Anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s automotive
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Komunikativní typ, obchodního ducha, tah na branku
  • Znalost práce na PC (MS Office, K2 výhodou)

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování a penzijko
  • Multisport karta
  • Firemní auto, notebook a telefon
  • Závodní stravování
  • Lokalitu: Brno

Mzda: 55 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup