Typ nabídky

Minimální mzda

Sales specialista | automotive | home office AŽ 50%

referenční číslo: 11-23-400159 | aktuálnost: 27.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenosti s akvizicemi/projekty v automobilovém průmyslu? Praxi v oblasti prodeje či na jiné obchodně-technické pozici? Domluvíte se plynule anglicky nebo německy? Výborně! Poté mi neváhejte zaslat Vaše CV v anglickém i českém jazyce.

Co budete mít na pozici SALES MANAGER na starosti?

- centrální kontaktní osoba pro zákazníky, včetně projektů
- zpracovávání dotazů zákazníků, příprava kalkulací a vypracovávání cenových nabídek, prezentace a vyjednávání nabídek na všech úrovních a ve všech odděleních zákazníka v koordinaci s vedoucím prodeje
- řízení a koordinace akvizičních projektů, včetně plánování a plnění nákladových cílů
- účast v projektových týmech a realizace prodejních úkolů v projektech
- obsluha zákazníků u sériových projektů (podpora sérií včetně řízení změn), vyhodnocování změn společně s odpovědnými pracovníky, odděleními a projednávání změn se zákazníkem
- podpora při přípravě zpráv o prodeji a pomoc při přípravě obchodního plánu a cestovní mapy
- vypracování plánů klíčových zákazníků

Požadujeme

- VŠ vzdělání technického zaměření
- znalost AJ slovem i písmem NJ velkou výhodou
- zkušenosti v oblasti dodávek pro automobilový průmysl
- proaktivní, nadšený a samostatný přístup k práci
- vyjednávací dovednosti
- schopnost uzavírat obchody
- podnikatelské myšlení a jednání
- ŘP skup. B

Nabízíme

Možnost Home Office až 50%
5 týdnů dovolené
Odborná školení
Příspěvek na penzijní připojištění
Dotované závodní stravování

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Mladá Boleslav, Mladá Boleslav,

Region: Středočeský kraj, Česká republika

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní