Typ nabídky

Minimální mzda

Sales director (80-110.000 kč+auto)

referenční číslo: 44390 | aktuálnost: 13.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený obchodní ředitel (manažer), který se pohybuje v technickém prostředí? Hovoříte plynule anglicky? Jste tělem i duší leader a obchod je pro Vás denní chléb? Pak hledáme právě Vás!
Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici:
SALES DIRECTOR (80-110.000 Kč+AUTO)

Náplň práce

  • vedení obchodních záležitostí společnosti
  • zodpovědnost za tým obchodních zástupců a jejich vedení
  • tvorba obchodní strategie, cílů, vyjednávání s dodavateli, vyhodnocování, reporting

Požadujeme

  • zkušenosti z vedoucích obchodních pozic
  • technický background
  • anglický jazyk - úroveň obchodních jednání
  • proaktivní přístup, schopnosti vést tým

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti, kde budete mít možnost kariérně růst
  • automobil i pro soukromé účely
  • odměny za plnění plánů
  • příspěvek na další sebevzdělávání, rozvoj
  • nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: okres Břeclav

Mzda: 80 000 - 110 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup