Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rýsovač/ka

referenční číslo: 53465 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Rýsovač/ka

Náplň práce

Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme šikovného Rýsovače.
- Čtení a používání technických podkladů a výkresové dokumentace. - Rozměřování a orýsování materiálů a strojních součástí. - Volba vhodného postupu práce, potřebného nářadí, pomůcek a měřidel pro provádění rýsovačských prací. - Proměřování a orýsování dílců pro strojní obrábění, orýsování os v jednotlivých rovinách a roztečích. - Orýsování součástí a polotovarů s použitím měřidel, rýsovačského nářadí, pomůcek, strojů. - Aktivní účast na identifikaci nedostatků ve výrobě a navrhování vhodných řešení. - Spolupráce s technology a konstruktéry na výrobě a zavádění nových dílců a výrobních postupů při zajištění kvality a dodržování bezpečnostních standardů. - Nedílnou součástí je práce s ERP systémem.

Požadujeme

- Uchazeč se zkušenostmi jako zámečník, obráběč výhodou.
- Kandidát se schopností čtení technických výkresů.
- Jste precizní při plnění pracovních úkonů a máte týmového ducha.

Nabízíme

- stravenky v hodnotě 100,- Kč - 25 dnů dovolené - měsíční prémie až do výše 15 % - firemní stravování - bohatý výběr jídel - vitamínové balíčky - slevy na kulturní akce - firemní akce pro naše zaměstnance - příjemné pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Tvůrčí práce, kultura, umění