Typ nabídky

Minimální mzda

Ruční kompletář/ka do strojírenství- mzda 33.000 Kč

referenční číslo: 52981 | aktuálnost: 13.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nejedná se o pásovou výrobu! Pro šikovné strojaře absolventy máme práci také!
práce pro strojírenský průmysl, jako broušení, zalešťování apod. práce podle jednoduchých technologický postupů práce ve třísměnném provozu

Požadujeme

min. vyučení technického směru, ideálně strojírenského zaměření manuální zručnost a pracovat podle elementárních výkresů zkušenosti ze strojírenské výroby podmínkou (obráběč apod.) praxe s měřidly

Nabízíme

osobní ohodnocení až ve výši 4 500 Kč/měsíc příplatky za směnnost příspěvek na dopravu až 106 Kč/den závodní stravování za pár korun 5 týdnů dovolené Multisport karta ubytování a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba