Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rozvozce / rozvozkyně

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29110720732 | aktuálnost: 28.04.2024

TURBO PIZZA, s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovněprávní vztah: pracovní poměr, dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti. Směnnost: turnusové služby. Nástup možný ihned.
Pozice jsou vhodné i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: rozvoz pro pizzerii.

Zaměstnavatel požaduje: příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče/uchazečky, dobrou náladu, znalost Jaroměře a okolí, stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce, pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: zaškolení a práci v novém podniku, pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: jaromer@turbopizza.cz, v předmětu e-mailu uveďte pozici ROZVOZ.

Směnný provoz: Turnusové služby

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné komunikativnostPHP_EOL

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: nám. Československé armády 31, Jaroměř, 55101

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy