Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rozvozce,rozvozkyně

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27663760771 | aktuálnost: 27.04.2024

TURBO PIZZA, s.r.o.

Upřesňující informace

Kontakt: Ditrich Viktor, tel.: 778 433 353, e-mail: ostrov@turbopizza.cz
Svůj zájem zasílejte emailem na : ostrov@turbopizza.cz v předmětu emailu uvádějte pozici ROZVOZ

Náplň práce: Rozvozce pro pizzerii
Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu, znalost Berouna a okolí, stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce, pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme: zaškolení a práci v novém podniku, pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, mladý týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy

Směnný provoz: Turnusové služby

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Staré nám. 61, Ostrov, 36301

Region: Karlovarský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní