Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rozvozce, rozvozkyně

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27192340771 | aktuálnost: 30.04.2024

TURBO PIZZA s.r.o.

Upřesňující informace

Do oblíbené provozovny v Bílině přijmeme nové kolegy/kolegyně
Náplň práce: Rozvozce pro pizzerii
Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu, znalost Duchcova a okolí, stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce, pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme: zaškolení a práci v novém podniku, pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy
Svůj zájem zasílejte emailem na : bilina@turbopizza.cz v předmětu emailu uvádějte pozici ROZVOZ.

Směnný provoz: Turnusové služby

Místo pracoviště: Břežánská 386/4, Bílina, 41801

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy