Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rozpočtový koordinátor ve stavebnictví (45-52.000 Kč)

referenční číslo: 44661 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme profesionála, který se připojí k našemu týmu a přinese své odborné znalosti a dovednosti do našich stavebních projektů.
Vzhledem k našemu neustálému růstu a expanzi jsme se rozhodli posílit náš tým a hledáme zkušeného rozpočtáře, který nám pomůže řídit a kontrolovat náklady naších projektů.
Připojte se k našemu týmu a společně budujme budoucnost prostřednictvím kvalitních a efektivních stavebních projektů!

Pošlete nám svůj životopis a začnete pracovat na pozici:

ROZPOČTOVÝ KOORDINÁTOR VE STAVEBNICTVÍ (45-52.000 Kč)

Náplň práce

  • Provádění detailních nákladových kalkulací pro stavební projekty na základě analýzy plánů, specifikací a dalších relevantních dokumentů.
  • Vyhodnocování cenových nabídek od dodavatelů a asistence při výběru nejvýhodnějších dodavatelů.
  • Analýza nákladů projektů, sledování skutečných nákladů a porovnání s plánovanými hodnotami.
  • Identifikace odchylek a rizik týkajících se nákladů a navrhování opatření pro kontrolu nákladů.
  • Řízení rozpočtu projektu, monitorování nákladů a výkazů práce a zajištění dodržování stanoveného rozpočtu.
  • Spolupráce s týmem projektových manažerů, inženýrů, dodavatelů a subdodavatelů pro podporu plánování a řízení projektů z finančního hlediska.

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru stavebnictví
  • Zkušenost s kalkulací a řízením nákladů ve stavebnictví.
  • Schopnost číst a interpretovat technické plány a specifikace.
  • Silné analytické a matematické dovednosti.
  • Znalost stavebních materiálů, technik a postupů.
  • Dobrá znalost práce s počítačem a aplikací pro tvorbu kalkulací a rozpočtů.
  • Schopnost efektivně komunikovat a spolupracovat v týmu.

Nabízíme

  • 13. mzdu
  • Měsíční bonusy
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na vzdělávání
  • Pracovní techniku
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost občasné práce z domu
  • Lokalitu: okolí Vysokého Mýta

Mzda: 45 000 - 52 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura