Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rozpočtáři - přípraváři staveb

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28999240766 | aktuálnost: 27.04.2024

BOLID M s.r.o.

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: okres Sokolov, Karlovy Vary, Tachov, Plzeň-sever. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu v Mariánských Lázních, člověka s pozitivním nastavením, schopného pracovat v týmu i individuálně. Staňte se členem našeho týmu, který si zakládá na spolupráci a individuálnímu přístupu. Jsme zvyklí pracovat v pozitivní a tvůrčí atmosféře.

Náplň práce:
- tvorba rozpočtů na základě výkazů výměr v rámci účasti na veřejných zakázkách
- příprava dokladové části nabídek k veřejným zakázkám
- zpracování výkazů výměr dle projektové dokumentace
- prověřovat vstupní podklady a informace pro přípravu realizovaných zakázek
- zpracovávat dokladovou dokumentaci realizovaných zakázek.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ stavebního směru
- znalost rozpočtářských programů (BUILDpower výhodou, RTS, MS Office, CAD)
- pozitivní energie, spolehlivost, samostatnost a flexibilita
- ochota stále se rozvíjet
- týmový přístup, loajalita a sdílení našich firemních hodnot jako jsou profesionalita a etika
- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:
- práce, která má opravdu smysl
- zajímavé finanční ohodnocení a podíl na ekonomických výsledcích pobočky Mariánské Lázně
- firemní kultura založená na otevřenosti a přátelských vztazích
- perspektivní a zajímavá práce na HPP v ryze české společnosti
- na začátku se můžete těšit na školení, kde Vás se vším seznámíme
- průběžné zlepšování dovedností, aktivní podpora kolegů a osobní rozvoj
- přátelský kolektiv společnosti s týmovou atmosférou
- možnost se seberealizovat, profesně i osobně se rozvíjet
- 5 týdnů dovolené
- bonusy/prémie, firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, individuální rozvržení pracovní doby (možnost část týdne pracovat z domova), mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení.

Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat v pracovní dny 9:00-11:00 h) anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne na pobočce firmy na adrese Husova 654/36, 353 01 Mariánské Lázně (po předchozí domluvě); kontaktní osoba Petr Stránský - těším se na zavolání, pečlivě čtu každý životopis a všem odpovím !!!

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC MS OfficePHP_EOLPráce s PC - autocad CADPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Cheb, 35002

Region: Karlovarský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita