Typ nabídky

Minimální mzda

ROZPOČTÁŘ – vhodné i pro absolventy (30.000 Kč + bonusy)

referenční číslo: 41156 | aktuálnost: 23.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Dokončili jste právě studium stavebního směru? Zajímají Vás projekty v rámci vodohospodářských staveb a chcete se podílet na jejich ekonomické přípravě?

Pak nám zašlete své CV!

Stabilní česká společnost hledá nadšené pracovníky na pozici:

Náplň práce

  • Příprava nabídkových rozpočtů zadaných investičních záměrů
  • Ekonomická příprava staveb
  • Kalkulace nákladů
  • Komunikace s dodavateli, analýza cenových nabídek
  • Tvorba smluvní dokumentace
  • Kontrola průběhu staveb (50 % času)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • Znalost AutoCAD
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Kvartální bonusy
  • 13., 14. a 15. plat
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Týden dovolené navíc
  • Zdravotní volno
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost občasné práce z domova
  • Termín nástupu: IHNED nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Liberecko/Ústecko

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj, Liberecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura