Typ nabídky

Minimální mzda

Rozpočtář ve stavebnictví

referenční číslo: 1622668945 | aktuálnost: 24.06.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, stavební společnost, která se zabývá ucelenými dodávkami staveb různého obsahu na klíč, hledáme vhodné kandidáty na pozici Rozpočtář ve stavebnictví.

Náplň práce:

  • Příprava a celkový dohled nad rozpočtem
  • Sestavování kalkulací (materiál, výkony atd.)
  • Kontrola nákladů v průběhu realizací prací
  • Příprava a kontrola fakturace
  • Příprava a kontrola smluv pro subdodavatele

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxi na pozici rozpočtář/přípravář minimálně 3 roky
  • ŘP sk. B
  • Uživatelskou znalost MS Office, zejména Excel
  • Časovou flexibilita, spolehlivost, týmový duch
  • Znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Plný pracovní úvazek na IČO nebo HPP
  • Odpovídající mzdové ohodnocení v rozpětí 60 000 – 70 000 Kč
  • 25 dní dovolené, sick days
  • Mobilní telefon a služební počítač i pro soukromé účely
  • Stravenky
  • Školení
  • Možnosti nástupu - ihned
  • Místo výkonu práce: Kosmonosy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kosmonosy,

Region: Středočeský kraj

Obor: Reality

Profese: rozpočtář/kalkulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday