Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rozpočtář v oblasti stavebnictví-13.mzda, SICKDAYS #NUVyY

referenční číslo: 66166b8831db27671c7a8b55 | aktuálnost: 29.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte zkušenosti v oboru stavebnictví a vynikáte organizačními schopnostmi, ale představa neustálého pobytu na staveništi v různých povětrnostních podmínkách Vás mírně znepokojuje? Hledáme stavebního koordinátora, který/á se bude podílet na zajímavých projektech, a to převážně z pohodlí naší kanceláře. Za Vaši dobře odvedenou práci na Vás čeká odměna ve formě náborového příspěvku až 60 000 Kč, zajímavé mzdy, 5 týdnů dovolené, 13. mzdy, zdravotního volna či možnosti osobního růstu.
Náplň práce:
- příprava podkladů
- komunikace se stavbyvedoucími

Požadujeme

- zkušenosti z oboru stavebnictví
- organizační schopnosti
- spolehlivost

Nabízíme

- náborový příspěvek až 60 000 Kč
- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- SICKDAYS
- stravné
- příspěvek na penzijní a životní připojištění
- flexibilní pracovní doba
- smlouva na dobu neurčitou
- fajn kolektiv

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa, Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity