Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rozpočtář/rozpočtářka pro stavební projekty

referenční číslo: 53759 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vzdělání ve stavebním oboru a orientujete se v cenách jednotlivých materiálů a prací? Pokud ano, mám pro vás následující nabídku na pozici rozpočtář/rozpočtářka do firmy, která je stabilní a práci svých zaměstnanců dokáže férově ocenit!
tvorba rozpočtů pro jednotlivé zakázky (generální zakázky i subdodávky) samostatná práce i spolupráce s kolegy z týmu práce v rozpočtovém programu

Požadujeme

alespoň středoškolské vzdělání stavebního směru zkušenosti na obdobné pozici orientace v RTS datech, znalost rozpočtového programu samostatnost, preciznost

Nabízíme

bonusovou složku mzdy flexibilní pracovní dobu příspěvek na stravování týden dovolené navíc + sickdays možnost využití služebního auta pro soukromé účely příspěvek na dopravu příspěvek na životní/penzijní připojištění příjemný kolektiv kolegů, stabilní zázemí firmy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura