Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rozpočtář pro bytové výstavby

referenční číslo: 51310 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro projekty v Praze a okolí hledám rozpočtáře do oblasti veřejných zakázek občanské vybavenosti bytové výstavby.
komunikace se subdodavateli oceňování a kontrola výkazů výměr zpracování nákladových kalkulací HSV prací spolupráce se stavbyvedoucím práce v nabídkovém týmu posuzování a návrhy alternativních technických řešení

Požadujeme

vzdělání v oboru pozemní stavby praxe v oblasti rozpočtů AutoCAD a zkušenost s některým z kalkulačních programů

Nabízíme

týden dovolené navíc kvartální prémie flexibilní pracovní doba stravenky příspěvek do Cafeterie příspěvek na penzijní připojištění/ životní pojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura