Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rozpočtář/přípravář zakázek

referenční číslo: 51795 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který se zaměřuje na datová centra a technologické infrastruktury, hledáme rozpočtáře pro zakázky z oblasti elektro a technologických celků.
příprava zakázek ve spolupráci s obchodním oddělením a projektovým týmem spolupráce při realizaci zakázek a případné doporučování dodavatelů realizačnímu týmu oceňování výkazu výměr a naceňování víceprací nebo méněprací oceňování práce související s elektro, VZT částí technologických instalací příprava předávací dokumentace jednání s investorem

Požadujeme

vzdělání elektro, ekonomické, strojní nebo stavební zkušenosti s přípravou a oceňováním (technologické celky, stavby, elektro) ŘP sk. B angličtina na úrovni porozumění textu ochota absolvovat prověrku NBÚ

Nabízíme

motivační mzdové ohodnocení roční bonus týden dovolené navíc 4 Sick days školení a další profesní růst mobilní telefon a notebook firemní akce balíček zaměstnaneckých benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura