Typ nabídky

Minimální mzda

Rozpočtář/Přípravář pozemních staveb 35.-50.000 Kč

referenční číslo: 44335 | aktuálnost: 02.08.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vystudovaný stavební obor (VŠ absolvent nebo SŠ s praxí)? Baví Vás tvorba rozpočtů a cennových nabídek? Pokud je vaší odpovědí ano, tak neváhejte a přidejte se do pohodového týmu, který sídlí v centru Pardubic. Stavební společnost zabývající se výstavbou a rekonstrukcí pozemních staveb hledá nového člena týmu. S polečnost se specializuje na rekonstrukci a výstavbu administrativních objektů a objektů občanské vybavenosti jako jsou školy, školky , ale i rodiné domy,chodníky či parkoviště.
Tvorba rozpočtů cenových nabídek pro pozemní stavby-školy, školky, parkoviště, chodníky, zateplení fasád atd. Kontrola realizační projektové dokumentace a podkladů. Tvorba časových harmonogramů. Zajištění poptávek a přípravu pro uzavření SOD subdodavatelů. Specifikace materiálu dle projektové dokumentace. Vyhodnocování dodavatelů materiálů a nabídek subdodavatelů. Naceňování dle zadávací projektové dokumentaci. Práce v programu Kros. Vhodné i pro absolventy.

Požadujeme

SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce samostatnost, spolehlivost, znalost MS Office

Nabízíme

flexibilní pracovní dobu kanceláře v centru Pardubic neformální pracovní prostředí menší pohodový kolektiv 4 pracovníků stravenky po domluvě možnost home office pracovní smlouvu na dobu neurčitou notebook, telefon služební automobil po zkušební době i k soukromým účelům
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba