Typ nabídky

Minimální mzda

Rozpočtář/přípravář - Brno

referenční číslo: 1638348546 | aktuálnost: 13.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, soukromou stavební společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Rozpočtář/přípravář.

Náplň práce:

  • Oceňování zakázek dle nabídek subdodavatelů
  • Podílení se na optimalizaci ceny díla – monitoring úspor
  • Podílení se na získávání kvalitních subdodavatelů
  • Kontrola úplnosti a správnosti nabídek
  • Jednání se subdodavateli a tvorba objednávek
  • Tvorba nabídek pro klientské změny
  • Minimalizace nákladů a evidence úspor
  • Úzká spolupráce se stavbyvedoucím

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxi minimálně 3 roky na pozici rozpočtář, přípravář – pozemní stavby, inženýrské sítě
  • Uživatelská znalost práce na PC, znalost rozpočtového programu BuildPower, KROS plus výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou
  • Časová flexibilita
  • Organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení + odměny dle dosažených výsledků
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Stravenky
  • Náborový příspěvek
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Brno – Štýřice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Reality

Profese: přípravář, rozpočtář/kalkulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů