Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rozpočtář/ka - dveřní systémy (okolo 50.000 Kč)

referenční číslo: 53785 | aktuálnost: 28.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Ovládáte perfektně Excel a baví Vás čísla? Jste komunikativní a pečlivý/á?

Pak je tato nabídka přesně pro Vás! Česká moderní firma vyrábějící dveřní systémy hledá novou posilu na pozici:

ROZPOČTÁŘ/KA - DVEŘNÍ SYSTÉMY (okolo 50.000 Kč)

Náplň práce

  • tvorba cenových nabídek dle poptávek
  • komunikace se zákazníky ohledně daných nabídek
  • administrativa
  • spolupráce s ostatními členy týmu (cca 5 lidí)
  • občasná obsluha zákazníků na vzorkovně

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • perfektní znalost MS Excel
  • zkušenosti z obdobné pozice obrovskou výhodou
  • pečlivost a preciznost
  • komunikativnost

Nabízíme

  • motivující mzdové ohodnocení (základ + provize)
  • zajímavou práci pro stabilní společnost
  • notebook, telefon
  • stravné
  • po zaučení možnost občasného home office
  • místo výkonu práce: Brno Jih

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Stavebnictví, projekce, architektura