Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidiči VZV/skladník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17436350722 | aktuálnost: 29.05.2024

SVĚT OKEN s.r.o.

Upřesňující informace

Společnost Svět oken s.r.o. patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality. Nabízí zejména plastová a hliníková okna a dveře, garážová vrata, zasklení, pergoly, stínicí techniku a mnoho dalších doplňků.

NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha VZV
- příprava materiálu do výroby
- příjem a výdej materiálu

POŽADAVKY:
- ŘP sk. B podmínkou
- průkaz na VZV výhodou, ne podmínkou
- zodpovědnost

Pozice je vhodná i pro osoby bez praxe.

NABÍZÍME:
- práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející firmě
- benefity (zaměstnanecké slevy, firemní akce, zaměstnanecké slevy, firemní akce, prémie, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké apod.)

První kontakt: pošlete životopis na prace@svet-oken.cz

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jasenická 1254, Vsetín, 75501

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy