Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidiči vnitrostátní dopravy sk. B

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 25446520706 | aktuálnost: 27.04.2024

FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.

Upřesňující informace

ŘIDIČI VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY sk. B
Požadujeme: odpovědné řidiče s praxí min. 5 let, ŘP sk. B, C.
Náplň práce: jedná se o rozvozy na území ČR, rozvoz živých květin na jednotlivé provozovny v ČR.
Nabízíme: stravenky, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, 30% slevu na veškeré firemní
zboží, mzda v čistém 18.300-23.800 Kč - dle odpracovaných hodin.
První kontakt: nutné poslat životopis e-mailem a kontakt na poslední dva zaměstnavatele.
ov. 12.3.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Železničního vojska 1526, Valašské Meziříčí, 75701

Region: Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní