Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidiči sk. C+E, kontejnerová doprava s hydraulickou rukou

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29293960716 | aktuálnost: 14.06.2024

TROJEK, s. r. o.

Upřesňující informace

První kontakt:
Karban Robert, tel.: 731 533 968, 7 - 14 hod
e-mail: karban@trojek.cz
osobně: K Dílnám 584, Kolín Po - Pá 7 - 14 hod, případně dohodnout telefonicky.

Náplň práce:
Řízení kontejnerové soupravy s hydraulickou rukou.

Požadavky:
Řidičské oprávnění sk. C+E, praxi s jízdní soupravou (kontejnerovou) výhodou, strojnický průkaz (nakladače) výhodou, flexibilitu, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení, výpis z trestního rejstříku.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky.

Pracovní doba:
cca 6:30 - 15:00 hod.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 250 Kč / hodinu

Místo pracoviště: K Dílnám 584, Kolín, 28002

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity