Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28434880798 | aktuálnost: 27.04.2024

KOLOČAVA trans s.r.o.

Upřesňující informace

83221 Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů
ZamK.
první kontakt e-mailem, telefonicky po předchozí tel. domluvě
osobně v podnělí a středu od 09:00 - 14:00hod.

Náplň práce:
odpovídat za vozidlo a kontrolu jeho provozuschopnosti,
dodržovat pracovní rozvrh a stanovenou trasu, evidovat záznamy o provozu vozidla, zabezpečení nákladu v rámci stanovené nosnosti.

Požadavky:
řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, praxe min. 1 rok

Výhody:
osobní ohodnocení, příspěvek na stravné

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Masná 1850/4, Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Vhodné pro: Cizince