Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 22770260733 | aktuálnost: 04.05.2024

Komondor CZ s.r.o.

Upřesňující informace

Řidičský průkaz: B,C,E
Jazykové dovednosti - schopnost komunikace v ruštině a běloruštině nutnosti
Pracovní náplň:
Komunikace s dodavatelem a celnicí (Rusko, Bělorusko, Ukrajina)
Pracovní cesty do zahraničí (Rusko, Bělorusko, Ukrajina)
Řízení a obsluha těžkých motorových vozidel
Zajištění bezpečného uložení a přikrytí zboží
Pomoc při vykládání a nakládání s použitím různých zvedacích a sklápěcích zařízení

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: Běloruština

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Požadované jazykové znalosti

Ruský

Místo pracoviště: Srbická 469, Teplice, 41510

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince