Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič VZV pouze na jednu směnu

referenční číslo: 53845 | aktuálnost: 30.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nebojíte se pořádné práce? Chcete, aby pod Vašima rukama vznikala kvalitní střešní krytina? Tak se přidejte!
práce v jednosměnném provozu (PO-PÁ) kompletace zakázek nakládka zboží pro zákazníka (expedice) obsluha vysokozdvižného vozíku

Požadujeme

SOU s výučním listem praxe s obsluhou VZV platný průkaz na VZV (výhodou) samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

5 týdnů dovolené příspěvek na stravování, nápoje na pracovišti zdarma Multisport karta za 430 Kč/měsíc příspěvek na dojíždění penzijní připojištění 1500 Kč/měsíc benefitní program Pluxee firemní akce a zázemí stabilní společnosti zaměstnanecké slevy na produkty právní poradenství
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura