Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič VZV - bonusy a dovolená navíc #nNc0l

referenční číslo: 664494c717e55f340aac74e9 | aktuálnost: 29.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, silnou a zavedenou společnost působící v Děčíně, hledáme pracovité a spolehlivé zaměstnance na expedici. Nabízíme Vám zodpovědnou práci se zajímavým mzdovým ohodnocením. Nástup je možný ihned. Vaší náplní práce bude řízení vysokozdvižného vozíku.
Náplň práce:
- zásobování výrobních linek materiálem
- manipulace s materiálem a výrobky
- expedice hotových výrobků

Požadujeme

- spolehlivost, pracovitost
- manuální zručnost
- zkušenost s obsluhou manipulačního nebo vysokozdvižného vozíku (platný průkaz VZV není povinností, probíhá pravidelné školení a obnova těchto průkazů)
Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte nás kontaktovat na uvedeném tel. čísle nebo zašlete SMS a my Vám zavoláme zpět!

Nabízíme

- zajímavé mzdové ohodnocení
- pravidelný výplatní termín
- možnost pravidelných výplat formou záloh na mzdu
- 5 týdnů dovolené/rok
- příplatky dle zákoníku práce
- půlroční a roční odměňování
- dotované závodní stravování
- dlouhodobou spolupráci

Mzda: 24 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity