Typ nabídky

Minimální mzda

řidič VZV

referenční číslo: 53034 | aktuálnost: 28.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

řidič VZV

Náplň práce

Máš předchozí zkušenost s obsluhou VZV? Hledáš práci v menší firmě a nevadí ti pracovat na tři směny? Pokud ano, zašli nám svůj životopis a rádi ti o dané pozici řekneme více.
manipulace s VZV příjem a výdej materiálu práce se čtečkou zaskladňování materiálu zajištění výroby materiálem kontrola správně zabalených výrobků účast na pravidelných inventůrách

Požadujeme

předchozí zkušenosti s obsluhou VZV - alespoň poslední 2 roky ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

nástupní mzda - 160 Kč/hod po zaučení zvýšení hodinové sazby - 180 Kč/hod každoroční navyšování mezd docházkový bonus 2 500 Kč po roce působení ve firmě- smlouva na dobu neurčitou vzdělávací kurzy obnova propadlého průkazu na VZV pracovní doba 7,5 hodiny dobrá dostupnost do areálu společnosti moderní prostřední přátelský kolektiv
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Karlovarský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl