Typ nabídky

Minimální mzda

řidič VZV

referenční číslo: 45584 | aktuálnost: 29.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

řidič VZV

Náplň práce

Pro klienta zaměřeného na obnovitelné zdroje energie a letecký trh ve Frýdlantu nad Ostravicí hledáme řidiče VZV. Pokud hledáte stabilní zaměstnání na plný úvazek v prosperující společnosti, tak Vás tato nabídka bude zajímat!
Budete dělat zásobování výrobních linek, nakládku/ vykládku kamionů, práce v interním systému a práce se čtečkou materiálu Pracuje se na třísměnný provoz – R, O, N

Požadujeme

Platný průkaz na VZV Praxe na obdobné pozici Máte zodpovědný přístup k zadaným úkolům Ochota pracovat na třísměnný provoz – ranní, odpolední, noční (7,5h)

Nabízíme

Měsíční mzda 23.800 Kč Po zapracování navýšení mzdy Výkonnostní bonus 1.500 Kč měsíčně + příplatky dle ZP Stravenky 100 Kč/směna Týden dovolené navíc Práce na HPP Jazykové a odborné vzdělávání hrazené zaměstnavatelem Volné víkendy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl