Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

řidič sk. C - Brno (stabilita, jistota a každý den doma)

referenční číslo: 2000207428 | aktuálnost: 04.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho významného klienta, stabilní, úspěšnou a rostoucí společnost v oblasti odpadového hospodářství, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Řidič sk. C - Brno.

Náplň práce:

  • Řízení nákladního vozu, naložení a vyložení odpadu
  • Vedení záznamů o provozu vozidla
  • Starání se o svůj vůz a jeho posádku
  • Pracovat dle pokynů vedoucího

Požadujeme:

  • Platný řidičský a profesní průkaz sk. C + kartu řidiče
  • Absolvování psychotestů (možno až po nástupu, na firemní náklady)
  • Spolehlivost - na čem se domluví, to se musí vždy dodržet – a to platí pro obě strany
  • Výhodou je praxe na obdobné pozici

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Pravidelnou výplatu - 10. den v měsíci budou peníze na účtu
  • Práci na denní směny, případně i noční
  • 4 týdny placené dovolené plus 2 dny zdravotního volna
  • 13. plat
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Moderní a nová auta – na autech se nešetří, chceme, aby naše řidiče bavilo jezdit
  • Pomoc získat potřebnou kvalifikaci i nováčkům
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: řidič

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday, 13. plat