Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič/řidička mezinárodní kamionové dopravy

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 25878640768 | aktuálnost: 17.06.2024

MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic

Upřesňující informace

Náplň práce:
Řidič tahače sklápěcího návěsu, po – pá, jezdí se převážně CZ, A, D, SK
Požadujeme:
Řidičský průkaz C, E, profesní průkaz, praxe v oboru min. 2 roky, časová flexibilita, spolehlivost, platné psychotesty.
Nabízíme: dobré platové podmínky, slušné jednání, firemní benefity, nové firemní zázemí, práce v dobrém kolektivu, stáří vozového parku dva roky, vozidla zn. Scania
Nástup možný ihned
V případě zájmu se hlašte telefonicky nebo e-mailem

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity