Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

řidič / řidička

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29409960785 | aktuálnost: 16.06.2024

MACH DRŮBEŽ a.s.

Upřesňující informace

HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Náplň práce: svoz vajec z hal do centrálního skladu v areálu drůbežárny ve Smiřicích včetně nakládky a vykládky. Mimo turnus drobné údržbářské a úklidové práce v areálu. Jedná se o nepřetržitý provoz v zemědělství s flexibilní pracovní dobou a to nejen o víkendech, ale i ve svátek.
Co požadujeme?
Určitě by Vám neměl chybět řidičský průkaz skupiny C, fyzická zdatnost, čistý trestní rejstřík a bydliště v okolí Smiřic výhodou. Předpokládáme, že při této práci jste samostatný a je na Vás spolehnutí.
Co nabízíme?
" jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na účtu
" HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, příp. dohodu
" 5 týdnů dovolené
" zvýhodněné ceny na firemní výrobky
" hodinová sazba 200,- Kč / hod.
" stravenkový paušál a čtvrtletní / roční odměny

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity