Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

řidič/řidička

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29330220771 | aktuálnost: 30.05.2024

Laboratoře Mikrochem a.s.

Upřesňující informace

Práce je vhodná jako přivýdělek pro osoby na rodičovské dovolené či pro důchodce. Životopisy zasílejte na e-mail: mikrochem@michem.cz
Jedná se o práci na DPP jako zástupu stálých řidičů při čerpání dovolené, pracovní doba pondělí až pátek

Náplň práce: Pracovště v Šumperku hledá řidiče/řidičku osobního automobilu pro svoz materiálu. Požadujeme minimálně SŠ vzdělání s maturitou, platný ŘP sk. B. Nabízíme práci ve stabilním zázemí, přátelský kolektiv, platové podmínky dle mzdového předpisu.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 140 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Nerudova 1195/34, Šumperk, 78701

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Maturita