Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

řidič/operátor skladu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29283300707 | aktuálnost: 15.05.2024

ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na rok, následně na dobu neurčitou.
Náplň práce: naskladnění a vyskladnění zboží, balení zboží na skladě, balíky nad 15 kg, inventarizace, rozvoz zboží dodávkovým vozidlem, kontrola zboží připraveného k rozvozu, převzetí platby v hotovosti od zákazníků
Požadujeme: Čistý trestní rejstřík, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, flexibilitu
Zaměstnanecké výhody: zázemí rodinné firmy, stravenkový paušál, 5 sick day po zkušební době, příspěvek na dovolenou a Vánoce, kafeterie na pracovišti, příspěvek 4000,- Kč/rok na nákup pracovního oblečení, nákup drogerie za velkoobchodní ceny. zaměstnanecké slevy na značkové oblečení v partnerských obchodech a E shopu 25 %, profesionální a přátelský kolektiv.
Hlásit se na e-mail beranova@primadrogerie.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Bělidle 1116, Liberec, 46006

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity