Typ nabídky

Řidič nákladní dopravy, mzda až 40.000 Kč

referenční číslo: 52785 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme řidiče do kmene stabilní firmy v Přerově.
- rozvoz po lokalitě střední Moravy (+ část jižní a severní) - nakládka a vykládka (pomoc závozníkovi) - každý den návrat domů!

Požadujeme

- řidičský průkaz C+E, profesní průkaz
- dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost

Nabízíme

- 30.000 až 40.000 Kč/měsíc - výkonnostní odměna až 5.000 Kč/měsíc - osobní příplatek dle rozhodnutí vedoucího - placené přesčasy (25%) - příspěvek na stravování - 5 týdnů dovolené/rok - a další odměny a benefity dle kolektivní slouvy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika