Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič kolového nakládače, nástup přímo do kmene

referenční číslo: 53878 | aktuálnost: 02.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zavedené firmy v Ostravě, která se zabývá výrobou a distribucí koksu, hledáme nové kolegy na pozici Řidič kolového nakládače. Nástup přímo do kmene. Pouze ranní směny.
Obsluha kolového nakládače Drobná údržba na stroji Dodržování BOZP pravidel

Požadujeme

Zkušenost s řízením kolového nakladače Znalost bezpečnostních postupů a předpisů týkajících se provozu těžké techniky Schopnost provádět základní údržbu stroje a hlásit technické problémy Schopnost pracovat ve fyzicky náročném prostředí a v různých povětrnostních podmínkách

Nabízíme

Měsíční mzda 30000 - 35000 Kč/ hrubého po zkušební době měsíční prémie příplatky dle ZP výroční prémie stravenky v hodnotě 130Kč/směna 5 týdnů dovolené nástup přímo do kmene smlouva na HPP pouze ranní směny
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura