Typ nabídky

Minimální mzda

Řidič kolového nakladače, až 25 000 Kč, Paskov

referenční číslo: 5ac351a2a5ad950ed75eef78 | aktuálnost: 03.07.2019

Adecco spol. s r.o.

Hledáme zaměstnance do kmenového stavu pro společnost zabývající zpracováním dřeva. Pokud hledáte práci v oboru, který má budoucnost, neváhejte poslat Váš životopis.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY.

Popis práce

NABÍZÍME:

  • nástupní mzda 16500 Kč až 18500 Kč, po zkušební době motivující mzda až 25000 Kč
  • stabilní práce - dlouhodobá spolupráce na HPP v kmenovém stavu
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravné, penzijní připojištění, profesní růst
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • 2směnný provoz (R+O, víkendy volné), výhledově přechod na 3směnný provoz

NÁPLŇ PRÁCE:

  • obsluha kolového nakladače (Volvo, Liebherr)
  • obsluha třídících linek kulatiny
  • převoz dřevní suroviny na skladě kulatiny
  • vykládka kulatiny z vozidel

POŽADUJEME:

  • strojní průkaz nebo řidičský průkaz skupiny C nebo T nutností
  • výuční list (vhodné i pro absolventy)
  • samostatnost a pečlivost
  • 100 % spolehlivost a docházku, zodpovědnost a manuální zručnost

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: strojník zámečník, traktorista, řidič, řidič vysokozdvižného vozíku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Oblíbené nabídky (1)