Typ nabídky

Minimální mzda

řidič/ka nákladního vozidla skupiny C - rozvoz stavebního a zahradního materiálu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28601140738 | aktuálnost: 02.05.2024

PRODOMOS s.r.o.

Upřesňující informace

*KO: Ing. Kamila Velková, tel. 725 172 200. Životopis zasílejte na e-mail: uctarna@prodomos.cz
Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz - nutný, pracovní nasazení, flexibilitu v sezóně, samostatnost, znalost stavebních materiálu výhodou.
Náplň práce: rozvoz stavebního materiálu po ČR s vozidlem 12t s hydraulickým čelem. Pracovní doba Po-Pá, víkendy volné.
Nabízíme: nadstandartní platové podmínky, prémie, diety, stravenkový paušál 75 Kč./den.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 38 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Selská 487, Vítkov, 74901

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity