Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič/ka nákladních vozidel

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28928220761 | aktuálnost: 29.04.2024

Kubík a.s.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: stabilní zaměstnání na pozici řidič/ka nákladního vozidla ( kontejnerový natahovák) v prosperující společnosti. Jedná se o zodpovědnou práci, která je náležite finančně ohodnocena. Práce po celé ČR v turnusových cyklech.
POŽADAVKY: výhodou zkušenost s obsluhou hydraulické ruky a kolového nakladače.
NABÍZÍME: nové pracovníky zaškolíme, nabízíme možnost zvýšení, případně rozšíření kvalifikace, penzijní připojištění, životní a úrazové pojištění a další firemní benefity. NÁSTUP DLE DOHODY!
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Směnný provoz: Turnusové služby

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C podmínkouPHP_EOLŘidičský průkaz - profesní průkaz řidiče podmínkouPHP_EOL

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 1635/2, Svitavy, 56802

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy

Kubík a.s.