Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič/ka dodávky/skladník

referenční číslo: 664cd1ffb8fe7e1d8b045502 | aktuálnost: 16.06.2024

Karban a Karban, s.r.o.

Hledáme do našeho týmu nového kolegu/kolegyni na pozici řidiče dodávky

Náplň práce

řízení dodávky v rodinné firmě - velkoobchodu s vínem na Praze 4 ve Vršovicích. Jedná o rozvoz vína do maloobchodů po Praze a blízkého okolí s částečnou prací ve skladu. Zejména spolupráci se skladníkem.

Požadujeme

- ŘP skupina B

- zkušenosti s řízením dodávky

- příjemné vystupování, ochota učit se novým věcem.

- Čistý TR

- zodpovědnost, časová flexibilita, spolehlivost a chuť pracovat.

Výhodou bude, pokud budete umět

- Jezdit v centru Prahy, zkušenost s VZV.

Co vám můžeme nabídnout

-Práci v prosperující malé společnosti

- dobrý kamarádský kolektiv

- práce na HPP

- pracovní doba pouze pondělí až pátek.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis.

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 36 500 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Bartoškova 31, Praha 4, 14000

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Technika, elektrotechnika

Profese: řidič

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby