Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič/ka dodávky "B" - montážní pracovník/ce

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29246040776 | aktuálnost: 03.05.2024

UNAR s.r.o.

Upřesňující informace

Pracoviště Slavkov pod Hostýnem
- Pracovní náplň: jízdy po ČR - občas i zahraničí, montáž výrobků u zákazníků, montážní, přípravné práce ve firmě, výpomoc ve skladu
- Požadavky: ŘP sk. B - aktivní řidič, zkušenosti z řízením dodávky, samostatnost, flexibilita, trpělivost, komunikační schopnosti
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: personalni@unar.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 200 Kč / hodinu

Místo pracoviště: 195, Slavkov pod Hostýnem, 76861

Region: Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

UNAR s.r.o.