Typ nabídky

Minimální mzda

řidič čerpadla SK. C + profesní průkaz (45-55.000 Kč)

referenční číslo: 38329 | aktuálnost: 29.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte řidičák sk. C a profesní průkaz? Již máte praxi s nějakým zvedacím zařízením? Nevadí Vám občas pracovat přesčas aby jste dokončili stavbu? Tak si náš Superman, kterého hledáme!

Pošli nám svůj životopis a budeš:

ŘIDIČ ČERPADLA SK. C + PROFESNÍ PRŮKAZ (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Obsluha a provoz vozu s hydraulickou rukou
  • Údržba a péče o technický stav svěřeného vozu
  • Administrativní zajištění převzetí dodávky materiálu
  • Vedení záznamu o provozu vozu

Požadujeme

  • Praktickou zkušenost s obsluhou vozu typu čerpadla betonu, jeřábu, bagru apod.
  • ŘP skupiny C, profesní průkaz podmínkou
  • Ochotu pracovat přesčas či o víkendu
  • Manuální zručnost
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na HPP
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky
  • Příplatky za práci přesčas a o víkendech
  • Pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Multisport karta
  • Odměny/prémie
  • Lokalitu: Hradec Králové a okolí

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Stavebnictví, projekce, architektura