Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řezník/řeznice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29280000767 | aktuálnost: 15.05.2024

Maso - Třebovle s.r.o.

Upřesňující informace

První kontakt:
Štěpnička Radek, tel.: 603 260 367, 8 - 16 hod.

Náplň práce:
Bourání vepřových půlek a hovězích čtvrtí, příprava masa k expedici.

Směna začíná v brzkých ranních hodinách.

Požadujeme:
Vyučení v oboru řezník nebo praxe v bourání masa, ochotu pracovat v chladném prostředí, fyzickou zdatnost, zručnost, spolehlivost, zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme:
Práci ve stabilní české firmě, pracovní prostředí moderně vybaveno, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, plný úvazek, noční příplatky, volné víkendy, svačiny.

Zaměstnanecké výhody:
Bankovní a telefonní výhody, zaměstnanecké slevy na nákupy.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 15, Třebovle,

Region: Středočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity