Typ nabídky

Minimální mzda

Rezident engineer-práce v rakousku (55.000 Kč+diety)

referenční číslo: 39434 | aktuálnost: 31.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti z výrobního prostředí v oblasti kvality? Rád byste využil/a komunikaci v německém jazyce a nevadí Vám být přes týden v Rakousku?

Pošlete mi Váš životopis a ucházejte se o pracovní místo na pozici:

REZIDENT ENGINEER-PRÁCE V RAKOUSKU (60.000 Kč+diety)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za plnění požadavků zákazníka na lince
  • Kontrola dílů u zákazníka
  • Zajištění opravy dílů
  • Úzká spolupráce s nadřízeným
  • Koordinace řešení reklamací od zákazníků

Požadujeme

  • Vzdělání - technický směr výhodou
  • Zkušenosti v oblasti kvality podmínkou (automotive výhodou)
  • Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost práce s PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Měsíční prémie
  • Docházkový bonus
  • Zajištěné ubytování v Rakousku
  • Placené diety dle zákoníku práce
  • Místo výkonu práce: Štýrský Hradec/Rakousko

Mzda: 60 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Strojírenství